banner2

banner1

banner22

Masa Tenisi Turnuvasına yoğun ilgi

Marmara Belediyeleri Masa Tenisi Turnuvasının Sakarya elemeleri yapıldı. “Raketini Kap Gel” sloganıyla hayat bulan turnuvanın elemelerine, toplam 80 sporcu katıldı.

GÜNDEM 17.06.2021, 16:49 Editör: Ebru Bulut
Masa Tenisi Turnuvasına yoğun ilgi
banner48

14-19 Haziran tarihleri arasında Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen Marmara Belediyeleri Masa Tenisi Turnuvasının Sakarya elemeleri gerçekleştirildi. “Raketini Kap Gel” sloganıyla hayat bulan turnuvanın elemelerine, Sakarya il genelinden toplam 80 sporcu katıldı.

SAKARYA’YI 10 SPORCU TEMSİL EDECEK

Marmara Belediyeleri masa tenisi turnuvası küçük - minik, yıldız, genç ve büyükler kategorisinde bir hafta süren müsabakalarla tamamlandı. Elemeler sonucunda kategorilerinde 1 ve 2’inci olan sporcular,  18-19 Haziran’da İstanbul da yapılacak Belediyeler arası masa tenisi turnuvasında, Sakarya’yı 10 sporcu ile temsil edecek. Müsabakalara ilişkin açıklama yapan Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, “Masa tenisi turnuvasına öğrencilerimizin de yoğun ilgi gösterdiğini gördük. Bu durum bizleri de mutlu etti. İnşallah burada başarılı olup finallere kalacak öğrencilerimiz de şehrimiz adına başarılı sonuç elde ederler. Ben yarışmaya katılan her bir öğrencimize teşekkür ediyorum. Medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.” dedi. Büyük Bayanlarda;, 1.Sema Sarı , Genç-Yıldız Bayanlarda;1. Sevde Rençber, Küçük – Minik Bayanlarda; 1. Berra Öz, 2. Berra Akıcı, Büyük Erkekler 1. Lokman Bodur 2. Süleyman Altuntaş , Genç-Yıldız Erkek 1 Abdulhamit İlhan, 2 Emirhan Çolak, Küçük- Minik Erkekler 1 Rıfat Polat, 2 Ömer Yağız Saral

Yorumlar (0)