banner2

banner1

banner22

Makamında ağırladı

Başkan Toçoğlu, Adapazarı Ziraat Odası heyeti ile bir araya geldi.

GÜNDEM 25.07.2018, 16:34
Makamında ağırladı
banner48

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş ve yönetimi ile bir araya geldi. Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, “Büyükşehir Belediyesi’nin tarıma olan desteğinin farkındayız. Sizlerin desteği bizleri memnun ve mutlu ediyor. Odamız ve üyelerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Desteklerimiz devam edecek

Adapazarı Ziraat Odası’nın gerçekleştirmiş olduğu nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Sakarya, ülkemizde oldukça verimli tarım alanlarına sahip şehirlerden bir tanesi. Büyükşehir Belediyesi olarak elverişli topraklarımızı korumayı, tarımda verimi arttırmayı ve çiftçimize destek olmayı kendimize görev addettik. Çiftçimize ve tarıma destek sunmaya devam edeceğiz” diye belirtti.

Mısır hasatı başlayacak

Başkan Toçoğlu, “Bizler şehrimizi geleceğe el birliği ile hazırlıyoruz. Her fırsatta odalarıyla ve temsilcileriyle bir araya geliyoruz. Tarımda verimliliği arttırmak için Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık Daire Başkanlığımızın çeşitli alanlarda projeleri mevcut. İnşallah tarımda verimliliği arttıracak, tarım alanlarımızdan maksimum fayda sağlayacağız. Yakın zamanda da Sakaryamızda mısır hasatı başlayacak. Bu vesileyle Tüm çiftçilerimize bol kazanç diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)