banner2

banner1

banner22

Kumbaşlı Haberlisin’de

Sakarya’dan haberdar olmak isteyenlerin takip ettiği www.haberlisin.com yazar kadrosunu güçlendiriyor. Öğretim Görevlisi Ensar Kumbaşlı artık yazar olarak okurlarımızla buluşacak..

GÜNDEM 19.06.2020, 13:06 Editör: Ebru Bulut
Kumbaşlı Haberlisin’de
banner48

Haberin merkezi sloganıyla yayın hayatını sürdüren Haberlisin.com yazar kadrosuna yeni bir ismi daha dahil etti. On parmağında on marifet yeni yazarımız Ensar Kumbaşlı haftalık yazılarıyla aramızda olacak. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapan Ensar Kumbaşlı artık yazar olarak okurlarımızla buluşacak.

ENSAR KUMBAŞLI KİMDİR?

11 Kasım 1992’de Adapazarı’nda dünyaya geldim. Atatürk İlköğretim Okulu ve Sakarya Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi’nden sonra lisans eğitimi için Ankara’ya gittim. Daha öncelerinde Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi olarak kurulan ve sonrasında Gazi Üniversitesi- İktisadi İdari Bilimler Fakültesi adıyla devam eden Fakültenin Maliye bölümünden mezun oldum. Sakarya ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitelerinin ortak programı olan Maliye Bilim Dalında Yüksek Lisans yaptım. Şuanda Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi bünyesinde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktayım.

İletişim:ensarkmbsli@gmail.com

Yorumlar (0)