banner2

banner1

banner22

Köse'den yeni yıl mesajı

Özel Medar Hastanesi Sakarya Başhekimi ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. Kamil Köse, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

GÜNDEM 31.12.2020, 16:44 Editör: Gizem Demirsoy
Köse'den yeni yıl mesajı
banner48

ZOR BİR YIL GERİDE KALDI

Geride bıraktığımız 2020 yılının Covid 19 Pandedemisinin gölgesinde geçtiğini ifade eden Özel Medar Hastanesi Sakarya Başhekimi ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. Kamil Köse, sağlık çalışanlarının büyük fedakarlığının asla unutulmayacağını söyledi. Op. Dr. Köse, “Covid 19 Pandemisi 2020 yılında ülkemiz ve dünya için büyük bir tehlike olarak güncelliğini korudu. Bu virüs ile baş etmek için sağlık çalışanları başta olmak üzere çok sayıda fedakar insanın büyük bir özveri ile mücadelesine şahit olduk. Özel Medar Hastanesi Sakarya ailesi olarak hekimlerimizden hemşirelerimize, sağlık personellerimizden yöneticilerimize kadar 7 gün 24 saat mesai gözetmeksizin görevimizin başında olduk. Bizlerin yorgunluğunu dindiren, zorlukların üstesinden gelmemize ilham veren tek şey ise hemşerilerimizin sağlıklı bir şekilde bizlere gülümsemesi oldu”

TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAYALIM

Op. Dr. Köse, “Zor bir yılı yine pandeminin gölgesinde geride bırakırken 2021’e umutla bakmak istiyoruz. Yeni yılda yeni normal hayata sıkı sıkı sarılarak Sağlık Bakanlığımız ve Bilim Kurulumuzun tavsiyelerine uymaya devam etmemiz gerektiğini unutmamak zorundayız. Daha sağlıklı günlere ancak, bu zor zamanlarda gerekli tedbirlere uyarak ulaşabiliriz. 2021 yılının Sakaryamız ve Türkiyemiz açısından hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Çok daha sağlıklı ve mutlu olacağımız günlerin yakın olduğuna inanıyor, Özel Medar Hastanesi Sakarya’nın tüm sağlık kadrosu ve yönetim kurulu adına tüm vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)