banner2

banner1

banner22

Korona yolculuğu

Artan vakaların ve yetkililerin uyarılarına rağmen 1.Organize Sanayii hattında sefer yapan yolcu minibüsünün sosyal mesafe kuralını hiçe sayarak tıklım tıklım doldurulması virüse adeta davetiye çıkardı.

GÜNDEM 12.03.2021, 17:35 Editör: Aysima Kortak
Korona yolculuğu
banner48

Son zamanlarda artan vakalarla birlikte yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında şehir genelinde yeni tedbirler alınıyor. Tedbirlerin arttırılmasıyla beraber yetkililer sıklıkla vatandaşları sosyal mesafe ve maske kuralına dikkat etmeleri konusunda uyarılarda bulunurken, her gün denetim yapılmasına rağmen minibüsler tıklım tıklım doldurulmaya devam ediyor. Son olarak bir okurumuz tarafından 0543 264 99 54 numaralı Whatsapp ihbar hattına gönderilen görüntüde ise sorumsuzluğun boyutu bir kez daha gözler önüne serildi. Artan vakaların ve yetkililerin uyarılarına rağmen 1.Organize Sanayii hattında sefer yapan yolcu minibüsünün sosyal mesafe kuralını hiçe sayarak tıklım tıklım doldurulması virüse adeta davetiye çıkardı.

YOLCULAR UYARINCA TARTIŞMA ÇIKIYOR

Şoförlerin yaptığı sorumsuzluğu tepki gösteren okurumuz, “Bu araç 1.organize sanayii minibüslerinden biri ve bu araçlar hep böyle. Yolcular uyardığında da tartışmaya giriyorlar” dedi.

Yorumlar (0)