banner2

banner1

banner22

Kontrollü yıkım yürekleri ağza getirdi

Adapazarı ilçesi Şirinevler Mahallesi Adnan Menderes Caddesi SEAH mevkiinde bulunan ve eski denetimli serbestlik binasının kontrollü bir şekilde yıkımı gerçekleştirildi.

GÜNDEM 20.06.2021, 18:31 Editör: Ebru Bulut
banner48

BİNA YAN YATTI

Adapazarı ilçesi Şirinevler Mahallesi Adnan Menderes Caddesi SEAH mevkiinde bulunan ve eski denetimli serbestlik binasının kontrollü bir şekilde yıkımı gerçekleştirildi. Yıkım esnada bina yan yatarken, operatör, binanın yan yatan kısmına müdahalede bulunarak olası bir facianın önüne geçti.

YOL TEK TARAFLI KAPATILDI

Yıkım çalışması ardından yol tek taraflı trafiğe kapatılırken, ekipler inşaat alanı ve çevresinde güvenlik önlemleri aldı. Bazı vatandaşlar ise tüm uyarılara rağmen binanın yıkıldığı anların yakından izlemek istedi. Büyük bir gürültüyle yıkılan bina, meraklı vatandaşların korkarak bölgeden kaçışmasına sebep oldu. Etrafın bir anda toz duman olduğu kontrollü yıkımda, ekiplerin aldığı güvenlik önlemleri ve vatandaşları binanın çevresinden uzaklaştırması olası bir facianın önüne geçti.

3 AY ÖNCE BOŞALTILDI

Öte yandan daha önce Devlet lojmanı olarak kullanılan binanın daha önceden yıkım kararının olduğu ve 3 ay önde boşaltıldığı öğrenildi.

Yorumlar (0)