banner2

banner1

banner22

Kocaali’de pes dedirten görüntü

Kocaali Bezirgan Mahallesi Mezarlığı’nda çok sayıda ağacın kesildiğini gören vatandaşlar büyük üzüntü yaşadı. WhatsApp hattımıza ulaşan vatandaşlar, “Ölüye saygısızlık yapılıyor” diyerek karşılaştıkları manzaraya tepki gösterdi.

GÜNDEM 12.09.2021, 16:59 Editör: Ebru Bulut
Kocaali’de pes dedirten görüntü
banner48

Tepki çeken görüntüler, Kocaali Bezirgan Mahallesi’nden geldi. Kabir ziyareti için mahalle mezarlığına giden bir vatandaş çok sayıda ağacın kesilmiş olduğunu görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Çektiği fotoğrafları Haberlisin.com WhatsApp İhbar Hattına gönderen vatandaş, “Kocaali Bezirgan Mahallesinde mezarlık bu şekilde. Kim kesti, neden kesti, neden mezarlara zarar verildi bilinmiyor. Bu mahallenin muhtarı ya da bir yetkili yok mu da böyle ölüye saygısızlık yapılıyor?” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (2)
Mahalle sakini 1 ay önce
İşin aslını astarını araştırmadan haber yapmak ne kadar doğrudur bir kişinin foto çekerek size göndermesi orda bir yanlış olduğu anlamına gelmez sadece 2 tane ağaç kesildi ve hiçbir mezara zarar gelmedi ağaçların kesilmesinin nedeni mezarlıklara zarar verdiği ve yıkılma tehlikesi olduğundan dolayı 2 agacin kesilip kaldırıldığını ve burda hiçbir mezarimiza zarar gelmediğini lütfen araştırarak haber yaparsanız bence iyi olur artı bezirgan mahallesi muhtarı Murat Duman çok çalışkan bir muhtardir yaptıkları ortadadır bunca sene yapilmayanlari yapmıştır size foto gönderen kişi ve kişiler kimse ilk önce gelip muhtarla konuşabilirler di oda gerekli açıklamayı kendilerine yapardı
Mahalle sakini 1 ay önce
Mezalara zarar verilmediğinden eminmisiniz gidip baktınız mı gerçekten yoksa haber oldu diyemi böyle bir yorum var .fotograflarda belli ağaç dallarının altında kaç tane mezar var gidip sayabilirsiniz.Hadi kestiler ağaçlari mezarların üzerine düştü lakin neden hemen kaldırılmıyor bu muhtarın yada onun başkasının hatası değil bu işi yapıp takip etmemektir haber oluncada aslı astarı diye kendini savunmaktır .Mezarların üzerinde ağaçların olması ve o ağaçların orda mezar taşlarının üzerine düşüp yamultması bile yeterli olmaması lazım bu görüntülerin lütfen.