banner2

banner1

banner22

Kızı şeyhin istismarına uğrayan babadan çarpıcı sözler

Fatih Nurullah takma adını kullanan Uşşaki tarikatından Eyüp Fatih Şağban'ın istismar ettiği 12 yaşındaki kız çocuğunun babası F.A. tehdit edildiğini açıkladı.

GÜNDEM 15.09.2020, 23:58 Editör: Ebru Bulut
Kızı şeyhin istismarına uğrayan babadan çarpıcı sözler
banner48

NE OLMUŞTU?

Akyazı ilçesine bağlı Kuzuluk mahallesinde yaşayan ve kendini Uşşaki tarikatı lideri olarak tanıtan Fatih Nurullah, 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklanmıştı.

“EVİMİN ÖNÜNDE POLİSLER BEKLİYOR”

Cumhuriyet'in haberine göre; Gürkan Hacır ile Şimdiki Zaman Siyaset programına konuk olan  F.A., tehdit aldığı için evinin önünde polislerin beklediğini söyledi. Tarikata nasıl dahil olduğu anlatan baba F.A.; “Fatih Nurullah ile 15 yıl önce tanıştım. Tesisatçı olarak onların işlerini yapıyordum. Öyle tanıştım. Kasımpaşa’da bir yer vardı. Buraya çoluk çocuk katılıyorduk. Herkes aile olarak katılıyordum biz de böyle katılıyorduk. Nişanlı olduğum süreçte gidiyordum. Evlendiğimde de eşimle. Birlikte gitmeye devam ettim.”

“BİZE TEHDİT GELDİ”

Gürkan Hacır’In kalabalık bir tarikat mı? sorusu üzerine baba F.A; “Her hafta Kasımpaşa’daki toplantılara Perşembe gün en az 1000 kişi katılırdı. Ama Türkiye’nin çok yerinde var. Biz cahilliğimizin bedelini öz çocuğumuzla ödedik. Şimdi bana ihanet ettiğimi söylüyor. Ama ben ihanet etmedim. Koruma talep ettim. Evimin önünde 6 polis bekliyor. Bize tehdit geldi. Bize büyü mü yapıldı bilmiyorum.”

“BANA HZ. EBUBEKİR OLMAYI VAAT ETTİ”

Başka çocukların da istismara uğradığı söylendiğini belirten F.A; “Ama ben gözümle görmediğim için bir şey diyemem. Fatih Nurullah'ın oğlu beni aradı. 'Babama büyü yaptılar. Bu suçu böyle işledi' dedi. Arkasındaki kitleyi böyle inandırdılar. Şeyh beni arayıp bir hata yaptığını söyledi. Bana Hz. Ebubekir olmayı vaat etti.”

Yorumlar (4)
adalet 6 ay önce
sanki sahabelerin hepsi cennete gidecekte,sonradan bir çoğu mürted oldu.
Derrebi 6 ay önce
Tamda ebubekirlik gibi ebu bekirde hz alinin kızına göz dikmiş tehdit etmişti hz Ali'nin kızını almak için sözde hz muhammede akraba olacak kızı ellemiyecekti ama hamile bıraktı küçük yaşta
Cnr 6 ay önce
O babayı s....... bu s......... adamını yaşattı....
adalet 5 ay önce
Aynen Tevbe süresi onlar için inmiş,Peygamberimizi zehirleyen akrabaları hakkında.