banner2

banner1

banner22

Kız kardeşler yola çıktı

Sakarya İş Kadınları Derneği Kurucu Başkanı Gülden Tecimer ve beraberinde ki arkadaşları haberin merkezini ziyaret etti. Tecimer üreten, emek harcayan her kadınla kol kola, omuz omuza yürümek için yola çıktıklarını söyledi.

GÜNDEM 05.03.2021, 10:33 Editör: Gizem Demirsoy
Kız kardeşler yola çıktı
banner48

Tekstilden dekorasyona, spor salonu işletmeciliğinden apartman yöneticiliğine kadar bir çok kadar ‘kız kardeş ruhuyla’ diyerek dernek kurmaya karar verdi. Gülden Tecimer önderliğinde kuruluş çalışmalarını tamamlayan Sakarya İş Kadınları Derneği, haberin merkezi Haberlisin.com’u ziyaret etti. Genel Yayın Müdürümüz Güven Hasbaş ile derneğin kurulması fikri, yapılacaklar ve kız kardeş ruhunu konuşan kurucu üyeler, bütün kadınları bu çatı altında toplamayı hedeflediklerini söyledi.

“DERDİMİZ ÜRETEN, EMEK VEREN İŞ KADINLARINI BİR ÇATI ALTINDA BULUŞTURMAK”

Kurucu Başkan Gülden Tecimer, hedeflerinin üreten, ekonomiye katkı sunan, kendi gücünün farkında olan bütün kadınları derneğe davet ederek “Siyasi bir oluşum ya da bir proje değiliz. Derdimiz şehirde üreten, emek veren iş kadınlarını bir çatı altında buluşturmak. Güçlü kadın güçlü toplumun temelini oluşturur. Derneğin kuruluş felsefesi kız kardeş ruhuyla hareket etmek. Pandemi nedeniyle yapamadığımız ziyaretler, gidemediğimiz yerler var. Hızlıca kuruluş sürecini tamamlayıp toplum yararına projeler hayata geçirmek istiyoruz” dedi. Sakarya İş Kadınları Derneği adına haberin merkezini ziyaret eden Başkan Gülden Tecimer, Başkan Yardımcısı Filiz Günenç, Yönetim Kurulu Üyeleri, Duygu Erdoğdu, Deniz Anık, Berrin Cesur, Selma Çağırı, Fatma Canan Küsmez, Rabia Nazik, Nazife Nilüfer Kıroğlu günün anısına fotoğraf çektirerek ziyareti sonlandırdı.

Yorumlar (0)