banner2

banner1

banner22

Kılıçaslan’dan yeni yıl mesajı

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Mesajında, 2020 yılında koronavirüs pandemisi dolayısı ile tüm insanlığın önemli sıkıntılar yaşadığının altını çizen Kılıçaslan, yeni yılda bilim insanlarının çabaları sonucu bu sorunun ortadan kalkacağına olan inancını dile getirdi.

GÜNDEM 31.12.2020, 13:33 Editör: Gizem Demirsoy
Kılıçaslan’dan yeni yıl mesajı
banner48

ACISIYLA TATLISIYLA

2021 yılına yeni umutlarla girmenin heyecanının yaşandığını belirten Kılıçaslan, ''2020 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakıyor, 2021 yılına yepyeni umutlarla girmenin heyecanını yaşıyoruz. Öncelikli dileğimiz dünyada ve ülkemizde barışın, sevginin, hoşgörünün egemen olması ve insanlarımızın refah içerisinde sağlıklı bir şekilde yaşamasıdır'' dedi.

''2020 ZOR BİR YIL OLDU''

2020 yılının tüm insanlık için zor geçtini söyleyen İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan: ''2020 yılı sadece ülkemiz için değil, tüm dünya için zor bir yıl oldu. Koronavirüs salgını sebebiyle tüm insanlık eski yaşam rutinlerini bir kenara bıraktı. Maske, sosyal mesafe kuralları, dezenfektan kullanımları hayatlarımızın en önemli unsurları oldu. Bir anda durma noktasına gelen hayat şartları ile ekonomik olarak da büyük sıkıntılar geçirdik.'' Şeklinde konuştu.

''SAĞLIKLI VE MUTLU YILLAR DİLİYORUM''

Yeni yıl temennisinde bulunan İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan: ''Sevdiğimiz birçok insanı kaybettiğimiz, hastalıklarla, afetlerle ve ekonomik sıkıntılarla mücadele ettiğimiz, hafızalarımızda kötü hatıralar bırakan bir yılı geri bıraktık. Huzur bulmanın, sağlıklı olmanın ve refaha kavuşmanın, takvimdeki rakamlara bağlı olmadığını biliyoruz; ama yine de 2021 yılının devletimize, aziz milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirecek bir yıl olmasını temenni ediyor, herkese sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum.'' İfadelerini kullandı.

Yorumlar (0)