banner2

banner1

banner22

Kılıçaslan'dan açıklama

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan; "Milyonlarca TL yatırımla hizmet veren kafe ve restoranları 9 gün %50 kapasiteyle açıp, 30 gün kapatıyorsunuz ve esnaftan takdir bekliyorsunuz. Her zamanki gibi dağ fare doğurdu. Sakaryalı bunu unutmaz" diye konuştu

GÜNDEM 29.03.2021, 23:06 Editör: Serenay Yaşar
Kılıçaslan'dan açıklama
banner48

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından   "Lokanta, restoran, kafe gibi işletmeler renk ayrımı olmaksızın tüm Türkiye'de %50 kapasite ve belirlenen diğer kurallara uygun şekilde çalışabilecektir. Kapanma saati sonrası ve sokağa çıkma günlerindeki paket servis hizmeti mevcut haliyle devam edecektir. Sadece Ramazan ayı boyunca Türkiye genelinde lokanta ve kafe gibi işletmeler hizmetlerini paket servisle sınırlandıracak." açıklamasını yapmıştı.

DAĞ FARE DOĞURDU

Bunun üzerine İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, kafe ve restoranlara ilişkin alınan kararla ilgili şunları kaydetti; "Milyonlarca TL yatırımla hizmet veren kafe ve restoranları 9 gün %50 kapasiteyle açıp, 30 gün kapatıyorsunuz ve esnaftan takdir bekliyorsunuz. Her zamanki gibi dağ fare doğurdu. Sakaryalı bunu unutmaz" diye konuştu.

Yorumlar (0)