banner2

banner1

banner22

Kenan Sofuoğlu’na rakip geliyor

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Sürüşü" kapsamında dün motosikletle sürüş yapan Ekrem Yüce’ye, Ali İhsan Yavuz sosyal medya hesabından “Kenan Sofuoğlu kardeşimize de güçlü bir rakip geliyor.” dedi.

GÜNDEM 16.07.2020, 15:50 Editör: Aysima Kortak
Kenan Sofuoğlu’na rakip geliyor
banner48

Dün sabah saatlerinde başlayan "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Sürüşü" kapsamında sürücüler, Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu'dan geçerek Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığı önündeki anma törenine katılmak için hareket ettiler. Sürücüleri Sakarya Otoban gişelerinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Dünya motosiklet Şampiyonu Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve Şampiyon motosiklet yarışçısı Toprak Razgatlıoğlu karşılamıştı.

“TEK RAKİBİMİZ THY”

Sürücülerle birlikte motosiklete binen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerde; 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Saygı Sürüşü Sakarya durağı tamam. Tek rakibimiz THY” ifadelerini kullanmıştı.

“BELLİ Kİ KENAN SOFUOĞLU KARDEŞİMİZE DE GÜÇLÜ BİR RAKİP GELİYOR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’da Yüce’nin paylaştığı görüntülere yine sosyal medya hesabından; Sayın başkanım, iyi bir motosiklet sürücüsü olduğunuz da çok belli. Bizden kaçmaz. Belli ki Kenan Sofuoğlu kardeşimize de güçlü bir rakip geliyor.” şeklinde karşılık verdi.

“SERDE GENÇLİK VAR”

Ali İhsan Yavuz’un da bu gönderisine gülümseten bir karşılık veren Yüce; “Ne de olsa serde gençlik var Sayın Vekilim. Uygun bir günde motor yarışı düzenleyelim. Bence biz sizinle el ele verirsek Kenan Bey'i yeneriz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)