banner2

banner1

banner22

Kedilerin ayakları koparılmış

Hayvanseverler tarafından doğada beslenen iki kedinin birer bacağı koparıldı. Kedileri koruma altına hayvanseverler “Kim ne ister bunlardan? Bu durum kaza olamaz, bilerek yapılmış bir eylem” diyerek üzüntülerini dile getirdiler

GÜNDEM 17.03.2021, 11:05 Editör: Ebru Bulut
banner48

YAVRU KEDİLERİN AYAĞINI KOPARMIŞLAR

Sakarya’da sokak hayvanlarını besleyen hayvanseverler iki yavru kedinin arka bacağının kesik olduğunu fark etti. Hayvansever tarafından tedavileri yapılmak üzere alınan kedilerin bacaklarının kaza sonucu kopmadığı, birileri tarafından kasıtlı yapıldığı tahmin ediliyor.

SOSYAL MEDTYASINDA PAYLAŞTI

Yavru kedileri bulan hayvansever sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak, hayvanlara zarar verenlere sitem etti. Hayvansever, hayvanları korumak yerine zarar verildiğini halbuki onlara şevkat gösterilmesi gerektiğini söyledi. Hayvansever sosyal medyadan yaptığı paylaşımda üzüntüsünü şöyle dile getirdi. “Bugün besleme yaparken 2 yavruyu bacağı kopuk buldum. Kabullenemiyorum ama kaza değil bu bariz. Dün hiçbir şeyleri yoktu. Başka niyetle yanıma box almıştım ikisini de koydum içine. İstanbul’a giderken onları da kliniğine götüreceğim. Sıcacık bir dokunuş bir kap yemek. Sadece nefes almak istiyorlar şu dünyada.. Aynı kutuda bugün tanıştılar, kardeş değiller ama aynı acıyı tattılar. Başlarına ne geldiğinden haberleri bile yok. Sadece korku ve acı var hissettikleri o acıdan birbirlerine sarılıp, sığınıyorlar. Boğazım düğümleniyor... Evde çürümüş etlerinin kokusu var... Minicik bedenleri ile bizim bakmaya dayanamadığımızı yaşıyorlar. Bu 2 güçlü çocuk, yok ettiğimiz hayatlarını, bir tokat gibi çarpıyorlar yüzümüze.. Gözlerindeki kimsesizlik hissi beni mahvediyor”

Yorumlar (0)