banner2

banner1

banner22

Kaynarcalı kadın torununu istiyor

Kaynarcalı Yılmaz ailesi 5 yıl önce engelli oğulları için Azerbaycan’dan gelin getirdiler. Azeri gelin Mina resmen boşanmadan küçük kızı da yanına alarak evden ayrıldı. Kaynarcalı babaanne Esra Erol'dan torununun kendilerine verilmesi için yardım istedi

GÜNDEM 01.01.2021, 17:02 Editör: Gizem Demirsoy
Kaynarcalı kadın torununu istiyor
banner48

Kaynarcalı Yılmaz ailesi engelli oğulları Birol için 5 yıl önce Azerbaycan’dan Mina askerova’yı gelin olarak getirdi. Kaynarcalı Yılmaz ailesinin bir kız çocukları dünyaya geldi. Selin 3,5 yaşına geldiğinde annesi Mina kızını da alarak Kaynarca’da ki evden ayrıldı. Selin’in babaannesi Ayhan yılmaz Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programına katılarak torununun bulunup kendilerine verilmesi için yardım istedi.

TORUNUNUN VELAYETİNİ İSTEDİ

Program yayınlandığı esnada Azerbaycanlı Mina Askerova’nın yeniden hamile olduğu ve İstanbul Esenyurt’ta küçük kızla dilencilik yaptığı ihbarları gelmeye başladı. Babaanne Ayhan Yılmaz, Mina Askerova’ya çağrıda bulunarak oğlundan resmi olarak boşanmasını ve bakamadığını düşündüğü torununun velayetini kendilerine verilmesini istedi.

Yorumlar (1)
, t 4 ay önce
Sonuç ne olacak torununun velayetini alabilecek mi.