banner2

banner1

banner22

Kaşkaş MKYK listesinde

Genç Ensar Vakfı Sakarya Şubesi Başkanı Enes Kaşkaş AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyesi seçildi.

GÜNDEM 16.03.2021, 12:21 Editör: Serenay Yaşar
Kaşkaş MKYK listesinde
banner48

KONGRE HEYECANI

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları 6’ncı Olağan Kongresi, Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. AK Parti Sakarya teşkilatlarının da katıldığı kongrede Genel Merkez Gençlik Kollarının yeni Başkanı Eyyüp Kadir İnan oldu. Gençlik Kolları Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) listesinde Sakarya’dan Enes Kaşkaş da yer aldı. AFAD Sakarya İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş’ın oğlu Enes Kaşkaş Sakarya Ensar Vakfı’nın başkanı olarak görev yapıyordu.

BİZİ GURURLANDIRIYOR

AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kongrede yaptığı konuşmada Gençlik Kollarında yetişen gençlerden pek çoğunun Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi, il, ilçe başkanı, milletvekili ve belediye başkanı gibi görevleri başarıyla yürüttüğünü dile getirdi. Erdoğan, "Bu kardeşlerimizden iş dünyasından bürokrasiye kadar her alanda çalışmayla bizleri gururlandıranlar var. Şu anda 35 yaş altında Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 14 milletvekilimiz, belediyelerde 1472 meclis üyesi kardeşimiz vazife yapıyor" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)