banner2

banner1

banner22

Karı-koca kavgasına akrabalar dahil olunca…

Adapazarı İlçesi Yağcılar Mahallesi’nde yaşanan olay görenleri şaşkına çevirdi. Bir süredir aile geçimsizlik yaşayan çiftin kavgasına kadının akrabaları da dahil olunca ortaya bu görüntüler çıktı.

GÜNDEM 01.06.2021, 11:18 Editör: Ebru Bulut
banner48

ARACA DEFALARCA ÇARPTI

Edinilen bilgilere göre L.Ş. (50) ile karısı Y.Ş. (48) arasında bir süredir yaşanan aile içi tartışmaya kadının akrabalarının da dahil olmasıyla olay büyüdü. Bir süredir eşiyle sorunlar yaşayan L.Ş. dün gece önce kiracı olarak oturduğu eve zarar verdikten sonra aracına binerek karısının akrabaları Ö.B. ve Y.B.’nin oturduğu evin önüne gitti. Kendi otomobiliyle kayınbiraderi O.B.’nin aracına defalarca çarptı. Lunaparklarda bulunan çarpışan oto sahnelerini aratmayan görüntüler cep telefonuyla kaydedildi. Araca hasar veren L.Ş., kendi aracını da olay yerinde bırakıp uzaklaşarak bölgeden ayrıldı.

ADLİYEYE SEVK EDİLECEK

Polise haber verilmesi üzerine olay yerine polis geldi. O.B. ve oğlu Y.B.’nin şikayeti üzerine L.Ş., polis tarafından gözaltına alındı. L.Ş. emniyetteki işlemlerinin ardından mala zarar verme suçundan adliyeye sevk edilecek.

banner84
Yorumlar (0)