banner2

banner1

banner22

Karakolun önünde yığıldı

Adapazarı Yeni Cami'de bir pasajda meydana gelen olayda iki Irak uyruklu akraba arasında çıkan kavgada kan aktı. Göğsünden bıçaklanan şahıs Cumhuriyet Karakolu önüne kadar gidip burada yere yığıldı.

GÜNDEM 08.12.2020, 13:38 Editör: Ebru Bulut
Karakolun önünde yığıldı
banner48

BIÇAKLA SALDIRDI

Edinilen bilgiye göre olay, Adapazarı ilçesi Yeni Camii mevkiindeki Kesici Sokak'taki Tezemir Pasajı’nda meydana gelen olayda Irak uyruklu M.A ile akrabası A.A., çalıştığı iş yerinin önünde tartışmaya başladı. Tartışma büyüyüp kavgaya dönüşünce A.A üzerindeki bıçağı çıkardı.

KARAKOLUN ÖNÜNDE YIĞILDI

M.A'ya saldıran A.A., isimli şahıs bıçakla akrabasını göğsünden bıçakladı. Kanlar içinde kalan M.A, ofisine yaklaşık 400 metre mesafede bulunan Cumhuriyet Polis Karakolu'na kadar yürüdü. Karakolun önüne geldiğinde yere yığılan M.A'yı çevredekiler fark etti.

YAKALAMA ÇALIŞMALARI BAŞLATILDI

Karakoldaki polislerin ihbarı üzerine olay yerine 112 ekipleri sevk edildi. Ambulansa alınarak ilk müdahalesi burada yapılan M.A daha sonra Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. İşyeri ve çevresinde inceleme yapan polis saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar (0)