banner2

banner1

banner22

Kan bağışında bulundular

Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübü (SMSK) üyeleri, Sakarya Valiliğinden aldıkları özel izinle iftar sonrası kan bağışı için Demokrasi Meydanında buluştu. Kan bağışında bulunan motosiklet sürücüleri, bağış için çağrıda bulundu.

GÜNDEM 09.05.2020, 23:13 Editör: Ebru Bulut
banner48

VATANDAŞLARA ÇAĞRI YAPTI

Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübü (SMSK) üyeleri, Kızılay Genel Başkanlığı tarafından yapılan kan bağışı çağrısı sonrası sokağa çıkma yasağı nedeniyle Sakarya Valiliğinden özel izin alarak iftar sonrasında Adapazarı İlçesi Demokrasi Meydanı’nda bulunan Kızılay Kan Bağışı aracı önünde toplandı. Sosyal mesafe kurallarına uyarak kan bağışında bulunan yaklaşık 30 motosiklet sürücüsü adına konuşan SMSK Başkanı Adem Koç, “Bugün burada güzel bir program için bir araya geldik. Yaklaşık 30 motorcu burada kan bağışında bulunuyoruz. Vatandaşlarımızı da kan bağışına davet ediyoruz” dedi.

2 SÜRÜCÜYE CEZA YAZILDI!

Öte yandan gerçekleştirilecek olan programı sosyal medyadan duyan ve kulüp üyesi olmayan 2 motosiklet sürücüsü, toplanma alanına gelirken kendilerine dur ihtarında bulunan polisleri duymayınca kısa çaplı bir kovalamaca yaşandı. Demokrasi Meydanında durdurulan 2 motosiklet sürücüsünden birine trafiği tehlikeye atmak suçundan işlem yapılırken başka bir sürücüye ise araç üzerinde yasal olmayan tadilat yaptığı için ceza yazıldı. Ayrıca rengi değiştirilen, sigorta ve muayenesi bulunmayan motosiklet ise trafikten men edildi.

Yorumlar (0)