banner2

banner1

banner22

Kamp karavan fuarına yoğun ilgi

CNR Expo fuar alanında devam eden camp&karavan fuarının gözdesi Sakaryalı Tosbiq oldu. Karavan imalatında kullanılan malzeme ve ferah iç genişliği firmanın karavanlarına ilgiyi artırdı.

GÜNDEM 09.10.2021, 15:31 Editör: Ebru Bulut
Kamp karavan fuarına yoğun ilgi
banner48

Her dönem ayrı bir hayran kitlesi bulunan karavanlara pandemi döneminde ilgi daha da arttı. Kamp yapmayı, karavanla istedikleri yerde konaklayıp anı yaşamayı sevenler için İstanbul CNREXPO’da fuar düzenlendi. Kamp&karavan farı nedeniyle Yeşilköy’de ciddi yoğunluk yaşanıyor. Camp&karavan fuarında Sakaryalı Tosbiq yoğun ilgi gördü. Genel Yayın Müdürümüz Güven Hasbaş fuarda ziyaret ettiği Tosbiq firma yetkilisi Ahmet Fazlıoğlu ile fuarın nasıl gittiğini sordu.

“FARKIMIZ ORTADA”

Camp&Karavan fuarının gözdesi TOSBİQ firma yetkilisi Ahmet Fazlıoğlu, ziyaretçilerin ne aradığını bilerek geldiğini ifade ederek “Pandemi sonrası bireysel tatil öne çıktı. Vatandaş kalabalık ortamlara gitmektense doğayla iç içe ve steril bir ortamda vakit geçirmek istiyor. Bu durum karavana olan ilgiyi artırdı. Bizim karavanlarımızın en önemli özelliği, her alanın en doğru şekilde tasarlanıp, küçük mekanda büyük ferahlıklar oluşturmasıyla öne çıkıyor. Karavanı ürettiğimiz ürünleri de kendimiz yapıyor olmamız bize avantaj sağlıyor. Ziyaretçilerin ilgisi bizleri fazlasıyla mutlu etti” dedi

“HER BÜTÇEYE UYGUN”

Her bütçeye uygun karavan bulunduğunu aktaran Ahmet Fazlıoğlu “Vatandaş ne istediğini bilerek ziyarete geliyor. Bütçesini oluşturmuş, hangi koşullarda konaklayacağını planlamış. Karavan sektörü teknolojik yenilikleri anında uygulayan bir sektör. Toplumun belli kesimlerinde karavan sahibi olmanın aşırı lüks olduğu yanılgısı var. Herkes kendi bütçesine göre karavan sahibi olabilir. 50 bin liraya da karavan alınabileceği gibi milyonlar verilerek de karavan alınabilir. Özgürlüğüne düşkün, kalabalık ortamlarda vakit geçirmek isteyenlerin tercihi karavan sahibi olmak. Bizlerde her bütçeye uygun ama kullanım kolaylığı sunan karavanlar tasarlıyoruz” dedi

“ÖZEL İSTEKLER DİKKATE ALINIYOR”

Fazlıoğlu “ Tosbiq ürettiği karavanlarda müşteri talebini öncelikliyor. Çoğu zaman ürünleri müşterimizin siparişine göre tasarlıyoruz. Kaliteden ödün vermeden müşterimizin taleplerine göre üretime devam edeceğiz. Fuara gelip sipariş veren, sipariş vermese bile bizleri dinleyen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar (0)