banner2

banner1

banner22

Kalp krizi geçirdi

Yenikent Devlet Hastanesi’nin sevilen ambulans şoförlerinden Cengiz Çolak bugün mesaiye geldikten yarım saat sonra kalp krizi geçirdi. Çolak’ın ölümü sağlık camiasını yasa boğdu.

GÜNDEM 08.06.2020, 12:34 Editör: Ebru Bulut
Kalp krizi geçirdi
banner48

Yenikent Devlet Hastanesi’nin sevilen çalışanlarından 3 çocuk babası Cengiz Çolak mesaiye geldikten yarım saat sonra vefat etti. Çolak’ın arkadaşlarına kolunun ağrıdığını ve ağrıyı kas yırtığı nedeniyle olduğunu söylediği öğrenildi. Çolak bugün mesaiye başladıktan bir süre sonra arkadaşları tarafından tuvalette ölü olarak bulundu.

İŞİNİ DÜZGÜN YAPAN…

45 yaşında ki Cengiz Çolak evli ve 3 çocuk babasıydı. Yenikent Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Murat Akgül “Arkadaşları tarafından çok sevilen işini hakkıyla yapan bir mesai arkadaşımızı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Mekanı cennet olsun” dedi. Cengiz Çolak annesinin karnındayken babasını askerde kaybettiği için şehit yakını olarak Sağlık Bakanlığı’nda işbaşı yapmıştı. Çolak’ın cenazesi yarın memleketi Trabzon’da son yolculuğuna uğurlanacak.

ÖĞÜTLÜ’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

İL Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü’de kalp krizi sonucu vefat eden Cengiz Çolak için baş sağlığı mesajı yayınladı. Öğütlü “Yenikent Devlet hastanemizde ambulans şoförü olarak görev yapan Cengiz Çolak ani rahatsızlık sonucu vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına ve mesai arkadaşlarına başsağlığı dilerim.” dedi.

Yorumlar (1)
Emine 12 ay önce
ALLAH rahmet eylesin INŞAALLAH yakınlarına sabır versin ALLAH