banner2

banner1

banner22

Kaan Güngör bulundu

Dün akşam saatlerinden beri kayıp olan Kaan Arda Güngör ekipler tarafından yapılan aramalarda Karaman Mahallesinde bir araç içerisinde otururken bulundu.

GÜNDEM 03.09.2021, 23:13 Editör: Ebru Bulut
Kaan Güngör bulundu
banner48

NE OLMUŞTU?

Arifiye İlçesine bağlı Çınardibi Mahallesi’nde yaşadıkları evden dün gece 21:00 sularında ailesine ait 54 HC * plakalı otomobille ayrılan ve en son Dörtyol girişindeki PTS’de gözüken 21 yaşındaki Kaan Arda Güngör’den dün geceden beri haber alınamadı. Çocukları Kaan Arda Güngör’ün cep telefonuna ulaşamayan ve kendisinden haber alamayan acılı aile, durumu polise bildirirken çocuğuyla ilgili bilgisi olanların polise haber vermelerini istedi.

SİNYAL KARAMAN’DA TESPİT EDİLDİ

Kaan Arda Güngör’ün bulunması için ekipler tarafından Arifiye, Serdivan, Sapanca ve Karaman Kalıcı Konutlarında arama yapıldı. Emniyetin şehir genelde yap taramalarda 21 yaşındaki gencin telefon sinyaliyle en son bu akşam 19:30 sıralarında Karaman istikametinde olduğu tespit edildi.

ARAÇ İÇİNDE OTURURKEN BULUNDU

Kaan Arda Güngör, yapılan aramalarda 54 C *** plakalı aracın içinde otururken bulundu. 21 yaşındaki genç ifadesi alınmak üzere Emniyete götürüldü.

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

21 yaşındaki gencin evden ayrılma sebebi ortaya çıktı. Alınan bilgilere göre, Kaan Güngör’ün emniyetteki verdiği ifadede telefon dolandırıcılarına 7 bin TL kaptırdığı ve ailesine durumu anlatamadığı için not bırakıp telefonları kapatarak evden ayrıldığı öğrenildi.

Yorumlar (0)