banner2

banner1

banner22

İYİ Parti’den taziye ziyaretleri

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya milletvekili Ümit Dikbayır, İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve İlçe başkanı Fatih Çakmak geçtiğimiz günlerde babalarını kaybeden Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Mutlu Işıksu’yu ziyaret ederek taziyelerini sundu.

GÜNDEM 09.05.2021, 13:53 Editör: Ebru Bulut
İYİ Parti’den taziye ziyaretleri
banner48

BAŞ SAĞLIĞI DİLEDİLER

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya milletvekili Ümit Dikbayır, İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve İlçe başkanı Fatih Çakmak, günlerde babası Ahmet Soykan’ı koronavirüs sebebiyle toprağa veren Belediye Başkanı Bilal Soykan’ı ve kalp krizi sonucu babası Alaattin Işıksu’yu toprağa veren Başkan Mutlu Işıksu’yu ziyaret etti. İlk olarak Akyazı ilçesine giden İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya milletvekili Ümit Dikbayır, İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve İlçe başkanı Fatih Çakmak Başkan Soykan’ı makamında ziyaret ederek taziyelerini sunarak başsağlığı diledi.

TAZİYELERİNİ SUNDULAR

Ardından İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, Başkan Işıksu’yu evinin bahçesinde ziyaret ederek, taziyelerini sundular. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, Işıksu’ya başsağlığı dilerken, Başkan Işıksu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, misafirlerine teşekkür etti.

Yorumlar (0)