banner2

banner1

banner22

İstişarelerde bulunuldu

İYİ Parti yeni dönem Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevine atanan 21 ve 23’üncü Dönem Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş, Sakarya İl başkanlığına gelerek İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve yönetimini ziyaret etti.

GÜNDEM 16.02.2021, 12:35 Editör: Gizem Demirsoy
İstişarelerde bulunuldu
banner48

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıçaslan ''İl Yöneticilerimiz ve İlçe Başkanlarımız ile birlikte, 21 ve 23’üncü Dönem Kocaeli Milletvekilimiz İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcımız Cumali Durmuş’u İl Başkanlığımızda ağırladık. Gerçekleştirdiğimiz tanışma toplantısında teşkilat çalışmalarımız hakkında istişarelerde bulunduk. Ziyaretleri için kendilerine bir kez daha teşekkür ederiz'' dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

İYİ Parti yeni dönem Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevine atanan 21 ve 23’üncü Dönem Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş: '' Sakarya İl Teşkilatımızda, İl Başkanımız Selçuk Kılıçaslan, kıymetli İlçe Başkanlarımız ve yöneticilerimizin misafiri olduk. Teşkilatlarımız ve olası erken seçimlerde yapmamız gerekenleri konuştuk. Hoş sohbet için İl Başkanımız Selçuk Kılıçaslan'a ve değerli yöneticilerimize teşekkür ederim'' dedi.

Yorumlar (0)