banner2

banner1

banner22

İstenilen para 120 Bin dolar

Karasu’da yaşayan ve doğuştan gözlerinden rahatsız olan ve her geçen gün görme yetisini kaybeden iki çocuk annesi Deniz Bir, sesini Cumhurbaşkanı’na duyurmak istedi.

GÜNDEM 23.07.2018, 16:34
İstenilen para 120 Bin dolar
banner48

Karasu Aziziye Mahallesi’nde yaşayan 2 çocuk annesi 35 yaşındaki Deniz Bir, doğuştan rahatsız olan gözlerini tamamen kaybetmek üzere. Gözleri yüzde 15 nispetinde görüyor. Maddi güçlüklerle boğuşan Bir ailesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve yardımseverlerin desteğini bekliyor.

Doğuştan beri gözlerinden rahatız olan 35 yaşındaki Deniz Bir’in ailesi maddi imkansızlıklardan dolayı ameliyat olamıyor. Gözlerinin tedavisi için, birçok devlet kuruluşlarına ve BİMER’e başvurduysa da bir sonuç alamadığını belirten Deniz Bir, “Tedavi olmazsam tamamen kör olacağım. Sağlığıma kavuşmam için Türkiye’de sadece birkaç özel hastane ameliyatımı yapabiliyor. Bu ameliyat için istenen para ise; 120 Bin Dolar civarında. Benim bu parayı bulmama mümkün değil. O yüzden Cumhurbaşkanımız ve yardımseverlerin sesime kulak vermesini istiyorum. 2 tane çocuğum var. Çocuklarımı görmek istiyorum. Tamamen kör olmak istemiyorum. Ne olur bana yardım edin.” dedi.

Deniz Bir’in oğlu Polat Bir, annesini çok sevdiğini annesin kör olmasını istemediğini söyledi.

Yorumlar (0)