banner2

banner1

banner22

İşte Şiar Kılıç'ın ölümüne ilişkin detaylar...

Müge Anlı canlı yayında, Nisan ayında Kocaali ilçesinde, yangın çıkan evde mahsur kalan 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın ölümünü araştırıyor. Dün baba Samet Kılıç’ın çarpıcı iddiaları üzerine canlı yayına katılan anne Gülizar Emanet’in sözleri şaşırttı.

GÜNDEM 22.07.2020, 13:10 Editör: Ebru Bulut
banner48

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz nisan ayında Kocaali ilçesinde, yangın çıkan evde mahsur kalan 9 yaşındaki Şiar Kılıç, yaşamını yitirmişti. Olaydan aylar sonra dün, Müge Anlı programına katılan Şiar Kılıç’ın babası oğlunun yangından önce öldürülmüş olabileceğinden şüphelendiğini dile getirdi. Programa katılan Anne Gülizar Emanet’in sözleri ise şoke etkisi yaratmıştı. Baba Samet, oğlunun eski eşinin ilişki içerisinde bulunduğu kişi tarafından şiddete maruz kaldığını ve öldürülmüş olabileceğini iddia etmişti. Yangından 2 gün önce hastaneye giden Gülizar Emanet’in doktora oğlunun öldüğünü söylemesi ise soru işaretlerini çoğaltmış, Müge Anlı, anne Gülizar'ı o tarihte ölmemiş oğlunu "o gün" neden ölmüş gibi gösterdiğini sorguladı ancak yanıt alamamıştı.

“ŞİAR 13 YAŞINA GELMEDEN ÖLECEKTİ”

9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın ölümü araştırılırken anne Gülizar Amanet'in sözleri stüdyoda şok etkisi yarattı. "Şiar 13 yaşına gelmeden ölecek" demişti sözlerinin ardından gözler anneye çevrildi. Ölen çocuk Şiar Kılıç'ın annesi bugün canlı yayına katıldı ve açıklamaları ile izleyenleri ekrana kilitledi. "Ben Şiar'ı rüyamda gördüm, elinin içi kanlı, ayak parmağından kan akıyordu yerde yatıyordu, Şiar ölmüştü 13 yaşına girmeden Şiar ölecekti dedim kayınvalideme o zaman Şiar'ın yaşını hatırlamıyorum söylediğimden de çok çok eminim" dedi.

“DİĞER ÇOCUKLARIMIN ÖLECEĞİNİ DE GÖRDÜM”

"Ben diğer çocuklarımın öleceğini de rüyamda gördüm. Akli dengem yerinde. Bazen yorum yapılmış, bu nasıl anne denilmiş, hiç kimse kimseyi bilmeden yargılayamaz. Kayınvalidemin evinden çıktım kadın sığınma evinde kaldım o zaman Şiar benim yanımdaydı..."

ŞİAR KILIÇ'IN ÖLÜMÜNDE BÜYÜK ŞÜPHE

Bir izleyicinin anlattıklarına göre; Şiar Kılıç'ın el ve ayak bileklerinin yangından cesedi çıkarılırken olmayışı şüphe uyandırdı. Konu ile ilgili ise başka bir iddia daha ortaya atıldı. Bahadır Bey ve Gülizar Amanet'in kavga etmesi sonucu Şiar Kılıç'ın yere düşüp bir daha hareket etmedi yönünde oldu.

Yorumlar (0)