banner2

banner1

banner22

İşte Erdoğan'ın Sakarya programı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısında Cuma günü ilimize yapacağı ziyaretle ilgili konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma günü Arifiye’deki palet fabrikasını ziyaret edecek.

GÜNDEM 30.06.2021, 14:48 Editör: Aysima Kortak
İşte Erdoğan'ın Sakarya programı
banner48

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısında, Sakarya’ya yapacağı ziyaretle ilgili konuştu. Erdoğan yaptığı konuşmada, “Meclisin yaz tatiline girmesiyle birlikte sizlerden de illerinizde herkesle yakın temas kurmanızı, yalanları çökertmenizi, hakikat bayrağını yükseltmenizi, vizyonumuzu halkamıza aktarmanızı istiyorum. Sahaya çıktığınızda AK Partinin milletimiz nezdindeki kredisini, desteğini, muhabbetini çok daha iyi göreceğinizden şüpheniz olmasın” dedi.

TANK PALET

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasına şöyle devam etti, “Biz de artık salgın şartlarının el vermesiyle yeniden illerimizi ziyaret etmeye, milletimizle kucaklaşmaya, ru be ru hasbihale, teşkilatlarımızla bir araya gelmeye başladık. Geçtiğimiz haftalarda Zonguldak ve Hatay’daydık, inşallah bu hafta da cuma günü Sakarya’da olacağız ve Sakarya’da önce Arifiye’ye inşallah ulaşacağız. Arifiye’deki palet fabrikasını önce ziyaret edecek, orada Cuma’yı kıldıktan sonra diğer programlarımızı da icra edeceğiz. Ve değerli kardeşlerim; bütün mesele birçok yalanı, birçok iftirayı, Arifiye’deki palet fabrikasının Katar’a satılıp-satılmadığını tekrar gerek orada çalışanlarımıza gerekse milletimize oradan anlatma imkanını, fırsatını bulacağız. İnşallah programımızın el verdiği ölçüde bu ziyaretleri yoğun bir şekilde sürdüreceğiz”

Yorumlar (0)