banner2

banner1

banner22

Işıksu’dan, Ordu’ya selam

Adapazarı Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, çekilişle 3 kişiye kitap seti hediye edeceğini duyurdu. Bunun üzerine kazanan kişi teslim aldığı hediyelerini sosyal medya üzerinden paylaştı.

GÜNDEM 11.05.2020, 22:45
Işıksu’dan, Ordu’ya selam
banner48

Adapazarı Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, çekilişle 3 kişiye kitap seti hediye edeceğini duyurdu.

KAZANAN KİŞİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Kazanan kişi teslim aldığı kitapların fotoğrafını çekip “Dün kazandığım kitap çekilişi bugün elime ulaştı hem de BOL HİJYENİK  bir şekilde... Adapazarı Belediyesini çok sevmeye devam çok teşekkürler” yazarak Twitter üzerinden paylaştı.

YORUMA KARŞILIK GELDİ

Bir kullanıcının paylaşımın altına “Ben de Adapazarlı olmak istiyorum izin verirseniz bASKanim..” yazması üzerine Işıksu, “Estağfirullah, Adapazarı'mız bugüne ve geleceğe gençlerimizin gözünden bakmaya devam edecek. Bekleriz şehrimize.. Konya'mıza da çok selamlar” yazdı. Bunun üzerine “Amca sen çok tatlı birine benziyorsun keşke tüm belediye başkanları sizin gibi olsa...” yorumu alan Işıksu, Çok teşekkür ediyorum, Bu güzel iltifatı görünce aklıma hemen @mhilmiguler başkanımız geldi ve bu iltifatı hemen Ordu'muza, kıymetli başkanımıza göndermek istedim. Adapazarı'mızdan hem size hem de başkanımıza çok selamlar” yazdı.

ORDU'DAN ADAPAZARI'MIZA SEVGİ VE SELAMLAR

Dr. Mehmet Hilmi Güler de o paylaşıma yanıt vererek,  “O sizin güzelliğiniz Mutlu Başkanım. Nazik iltifatınız için çok teşekkür ediyor; Ordu'dan Adapazarı'mıza selamlarımızı ve sevgilerimizi iletiyoruz.” Dedi.

Yorumlar (0)