banner2

banner1

banner22

'İşbirliği içindeyiz'

İş birliklerini arttırmak ve projeler geliştirmek için her hafta çeşitli kurumları ziyaret eden MÜSİAD Sakarya, bu hafta ise İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya’yı makamında ziyaret etti.

GÜNDEM 01.08.2018, 12:30
'İşbirliği içindeyiz'
banner48

Ziyarette MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, Başkan Vekili Salih Bakkaloğlu, Başkan Yardımcısı İsmail Filizfidanoğlu, Eğitim ve Kültür Komisyonu Başkanı Yusuf Gökhan Erkan yer aldı.

BAŞARI DİLEDİ

MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun ziyaretinde; “İŞKUR İl Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmaları takdirle karşılıyoruz. İŞKUR’un İş dünyasına çözüm odaklı yaklaşıyor ve gerçekleştirmiş olduğu iş başı eğitimi, girişimcilik kursları gibi programları gerçek anlamda ülkenin istihdamına ve ekonomisine katkıda bulunuyor” dedi.

Yaşar; ayrıca MÜSİAD’ın paydaşı olduğu ve her yıl düzenlenen Sakarya Ar-Ge ve İstihdam Fuarının işçi ve işvereni buluşturduğunu, Koordinatörlüğünü üstlenen İŞKUR İl Müdürlüğünün bu organizasyondan başarılı bir şekilde yüzünün akıyla çıktığını söyledi. Coşkun, son olarak geçmiş olduğumuz günlerde taşınmış oldukları Yeni İŞKUR Hizmet Binasında daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmalarını temenni ederek, İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya ve ekibine başarılar diledi.

İŞBİRLİĞİ İÇİNDEYİZ

Ziyaretleri ve güzel temennileri için teşekkür eden İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya, “Yeni hizmet binamıza hayırlısıyla taşındık. Burada ilimiz için güzel hizmetler yapmaya çalışacağız. MÜSİAD dünyada ve ülkemizde tanınan, aktif ekonomi dünyasına yön veren bir sivil toplum kuruluşudur. İŞKUR olarak MÜSİAD ile güzel işbirliği içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

İŞKUR olarak istihdama destek olma konusunda bugüne kadar önemli katkılar sunmaya devam ettiklerini söyleyen Kaya, bundan sonra da MÜSİAD Sakarya ile güzel projeleri hayata geçireceğinden şüphelerinin olmadığını belirtti.

Yorumlar (0)