banner2

banner1

banner22

İş birliği protokolü imzalandı

Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ve DenizBank’tan esnaf ve sanatkara avantaj sağlayan iş birliği protokolü imzaladı. Birliklerinde 5 bin 758 kadın üyenin olduğunu dile getiren Alişan;  “Tüm kadınların, kadınlar gününü kutluyorum" dedi.

GÜNDEM 08.03.2021, 13:29 Editör: Aysima Kortak
banner48

Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği, DenizBank ile iş birliği protokolü imzaladı. İki kurum arasında imzalanan anlaşma ile Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyeleri DenizBank’ın kendilerine özel sunduğu 3 ay ötelemeli Taksitli Ticari Kredi’den yararlanabilecek. Üye esnaf ayrıca Bonus Business Kart ile sıfır faizli nakit avans fırsatı ve uygun komisyon oranlı POS imkanından faydalanabilecek olup pandemi sürecinde zorda kalan tüm esnaf ve sanatkarlar için bir değerlendirme fırsatı ve alternatifi sağlandı.

“SEKTÖREL UZMANLIĞIMIZ İLE ESNAFIMIZIN HER İHTİYACINDA YANLARINDAYIZ”

İş birliğine ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Bosna Caddesi Şube Müdürü Gökhan Yazıcı, Atatürk Bulvarı Şubesi Müdürü Cenk Mekik, Adapazarı Şubesi Müdürü Mehmet Arıcı şöyle konuştu; “Günün ihtiyaç ve gerekliliklerine uygun ürün ve çalışmalarımız ile DenizBank olarak öncelikli gayemiz, esnafımızın hayatını kolaylaştıracak adımlar atabilmek. Bu anlayışla, Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ile yaptığımız iş birliği kapsamında Birliğe bağlı oda üyelerine; 3 ay ötelemeli Taksitli Ticari Kredi avantajı, Bonus Business Kart ile sıfır faizli nakit avans fırsatı ve uygun komisyon oranlı POS imkanı sunuyoruz. Sektörel uzmanlığımızdan aldığımız güçle müşterilerimizi yeni kredi modellerimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile tanıştırmaya devam edeceğiz.”

SESOB OLARAK HER ZAMAN KADIN GİRİŞİMCİLERİN YANINDAYIZ”
Birliklerinde 5 bin 758 kadın üyenin olduğunu dile getiren Alişan;  “Tüm kadınların, kadınlar gününü kutluyorum. Kadınlarımızın iş hayatında daha fazla yer almasını çok önemli olduğunu düşünüyoruz. İnşallah kadınlarımız önümüzdeki yıllarda gerek ticari hayatta gerekse üretim aşamalarında çok daha aktif görev alarak büyük başarılara imza atmaya devam edecek. Biz kadınlarımızın toplumun her aşamasında yer almasını, cinsiyetçi yaklaşımların tarihin tozlu sayfalarına gömülmesine ve kadınlarımızın hak ettiği değeri görmesini talep ediyoruz. SESOB olarak kadın girişimcilerin, esnaf ve sanatkarların her zaman yanındayız” dedi.

Yorumlar (0)