banner2

banner1

banner22

İrfan Boztaş vefat etti

Geyve Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Covid-19 testi pozitif çıkan 66 yaşındaki öğretmen İrfan Boztaş, koronavirüse yenildi.

GÜNDEM 03.04.2021, 17:07 Editör: Aysima Kortak
İrfan Boztaş vefat etti
banner48

Geyve Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde 26 Mart Cuma günü bir öğretmenin Covid-19 testinin pozitif çıkması sonucu İlçe Hıfzısıhha Kurulu Kararı ile eğitime 10 gün ara verilmişti.

İRFAN ÖĞRETMEN KORONAYA YENİLDİ

Geyve Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Covid-19 testi pozitif çıkan 66 yaşındaki öğretmen İrfan Boztaş, sağlık durumunun ağırlaşması nedeni ile Yenikent Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı. Yoğun bakım servisinde bir haftadır tedavi gören Boztaş bugün sabaha karşı hayatını kaybetti.Taraklı Belediyesi'nin önceki dönem başkanı Tacettin Özkaraman, İrfan hocanın vefatını sosyal medyasından "Teyzemin oğlu, ağabeyim İrfan BOZTAŞ'ı (emekli öğretmen) kaybettik. Allah mekanını cennet eylesin. Rabbim, bütün dünyayı bu musibet virüsten bir an önce kurtarsın." diyerek paylaştı.

TOPRAĞA VERİLDİ

Geyve Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde öğretmenlik yapan Emekli öğretmen İrfan Boztaş'ın kronik hastalığı bulunduğu belirtildi. Geyve Yörükler Mahallesinde ikamet eden İrfan Boztaş, bugün öğle saatlerinde Taraklı İlçesinde toprağa verildi.

Yorumlar (0)