banner2

banner1

banner22

İnceleme başlatıldı

Adapazarı ilçesinde bulunan bir gece kulübünde düzenlenen partide koronavirüsü unutup, sosyal mesafeyi hiçe sayarak partide doyasıya eğlendiler. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler sonrasında İlçe Kaymakamlığı harekete geçerek konu ile ilgili inceleme başlattı.

GÜNDEM 20.10.2020, 12:17 Editör: Ebru Bulut
İnceleme başlatıldı
banner48

KORONAVİRÜSÜ HİÇE SAYDILAR

Adapazarı ilçesinde bulunan bir gece kulübünde hafta sonu koronavirüse rağmen düzenlenen partide skandal görüntüler kaydedildi. Vaka sayılarının yükseldiği ve sıkı tedbirlerin gündeme geldiği günlerde ortaya çıkan görüntüler tepkiye yol açtı. Alkol ve canlı müzik ruhsatı bulunan ancak parti ve benzeri etkinliklerin yasak olduğu mekanda onlarca kişi müzik eşliğinde gece boyu oynadı. Sosyal mesafenin hiçe sayıldığı ortamda maske takmayan onlarca kişi tehlikeye aldırış etmeden eğlendi. Geceye dair görüntüler sosyal medyada yayınlandı. Gençlerin korona ile dansı adeta olası bir bulaşıya davetiye çıkartırken, Adapazarı İlçe Kaymakamlığı ise yayınlanan görüntüler sonrasında harekete geçerek konu ile ilgili inceleme başlatıldı.

DAHA ÖNCE BENZER KULÜP KAPATILMIŞTI

Öte yandan, geçtiğimiz günlerde de şehir merkezinde bulunan gece kulübünde benzer bir parti düzenlenmiş ve yayınlanan görüntüler sonrasında İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla o gece kulübü kapatılmıştı.

Yorumlar (0)