banner22

İlkhun’a destek

84 nolu Şehir İçi Taksi Dolmuşçular Kooperatifi yaptığı basın açıklamasında sorunlarının biriktiğini ve oda başkanının değişmesi gerektiğini söyledi.

GÜNDEM 06.01.2022, 15:14 Editör: Ebru Bulut
İlkhun’a destek
banner48

ÇÖZÜM ÜRETİLMELİ

Açıklamada, “Sorunlarımız dağ gibi birikmiş ve çözüm beklemektedir. Mevcut oda başkan ve yönetiminin yıllardır yaralarımıza merhem olamadığını gördük. Bu şehrin en teşkilatlı esnaf gurubunun oda nezdinde iyi temsil edilemediğine maalesef hep birlikte şahit olduk. Yeni bir duruş, yeni bir nefes gerekli. Hem şehrimizin hem esnafımızın faydasına farklı projeler ortaya konmalı, diğer odalar ile birlikte ortak çalışma alanları oluşturulup Büyükşehir belediyemizin katkıları ile çok çalışıp yeni çözümler üretmeliyiz” denildi.

banner84

İLKHUN’A DESTEK

Açıklamanın devamında, “Ayrıca zor ve sıkıntılı anımızda samimi ve adil yaklaşımlarından dolayı Büyükşehir belediye başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye esnafım adına teşekkür ederim. Bu bağlamda esnaflarımızın sorunlarına dokunacak, yeni projeler ile ufkunu genişletecek vizyon sahibi Yusuf İlkhun gibi genç kardeşlerimize fırsat vermeliyiz. Nitekim Bizde birlikte çalışıp istişarelerde bulunduğumuz şehir içi kooperatifimize bağlı durak başkanlarımız ve temsilcileri ile birlikte güçlü projelerine inandığımız Yusuf İlkhun ve ekibini gönülden destekliyoruz. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)