banner2

banner1

banner22

İHH İhtiyaç sahiplerini yalnız bırakmıyor

Sakarya İHH Ekipleri Ramazanın başlamasıyla birlikte ihtiyaç sahiplerine, yetim ailelere ve mültecilere yönelik kumanya dağıtımına ara vermeden devam ediyor.

GÜNDEM 25.05.2018, 07:24
İHH İhtiyaç sahiplerini yalnız bırakmıyor
banner48

FİDYE VE ZEKATLARI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRACAĞIZ

Sakarya İHH Başkanı Sebahattin Aydın, “Sakarya İHH’ya emanet edilen, hayırseverlerin fitre, fidye ve zekatlarını yine yıl boyunca olduğu gibi Ramazan ayında da muhtaçlara ulaştırılacağız. 2018 yılında belirlenen fitre bedeli ise 19 TL.

100 TL olarak belirlenen kumanya paketlerini Sakarya’da en az 3 bin ihtiyaç sahibi aileye ulaştırmak istiyoruz. Gıda, temizlik malzemeleri, elbise ve çocuklara özel çikolata, oyuncak ve bayramlık kıyafet dağıtımlarımız devam ediyor.

Dileyen bağışçılarımız Suriye’de iftar sofraları kurabilir. Bağışçılar, yurt içinde ve yurt dışında hazırlanacak olan iftar sofralarına kişi başı 10 TL verilerek katkıda bulunabilecek” şeklinde konuştu.

KAMPANYAMIZA DESTEK OLABİLİRSİNİZ

Aydın; Ülkemizde şehrimizde ya da dünyanın farklı yerlerinde zulüm gören, mağdur olan, dara düşen Müslümanlar için zekâtlarınızı, fitrelerinizi, sadakalarınızı ve kumanyalarınızı iyilik kervanımıza katabilir ve Ramazan boyunca gerçekleştireceğimiz kampanyalarımıza destek olabilirsiniz. Bağışçılarımız; Orhan Camii yanındaki Sakarya İHH Bağış Kabul Merkezine gelerek ya da banka veya internet aracılığıyla hesap numaralarımıza fitre, zekat, bayramlık, iftar, kumanya vb açıklamasıyla birlikte yardımlarını yapabilirler. Dileyenler; FITRE yazıp 4072’ye SMS göndererek 19 TL,  ya da IFTAR, KUMANYA veya BAYRAMLIK kelimelerinden birini yazıp 3072’ye SMS göndererek 5 TL bağışta bulunabilir dedi.

Yorumlar (0)