banner2

banner1

banner22

İçerde kargolarımız var

Kargo şirketleriyle ilgili şikayetlerin ardı arkası kesilmezken karantinaya alınan şube müşterileri çıldırttı. MNG Kargo Erenler Şubesi’nde kargosu kalan çok sayıda vatandaş yaşananlara tepki gösterdi.

GÜNDEM 16.06.2020, 16:09 Editör: Ebru Bulut
İçerde kargolarımız var
banner48

MAĞDURUZ

MNG Kargo Erenler Şubesi karantinaya alındı. 22 Haziran’a kadar tedbiren kapatılan şubede kargosu olan vatandaşlar, yaşadıkları mağduriyet nedeniyle duruma tepki gösterdi. Müşterilerine gönderdiği kargonun halen şubede olduğunu söyleyen vatandaş “Şube karantinaya alınmış. Kargo bu durumu fırsata çevirdi. Parasını ödediğimiz ürünleri karşı tarafa teslim edemiyoruz. Alıp başka kargoya verme imkanımızda yok” diye sitem ederken esnaflık yaptığını anlatan bir başka müşteri ise “içeride gelen kargom var. Ancak alamıyorum. Kargomu alıp müşterime vermem gerekiyor. Kargo şirketinin müşteri hizmetleri 22 Haziran’a kadar kapalı olduklarını söyleyip telefonu kapatıyor. Ürünlerimiz diğer şubelere yönlendirmek yerine bizi sıkıntı yaşatıyorlar” diyerek tepkisini dile getirdi

CAMA NOT YAZDILAR

Karantina nedeniyle kapatılan şubeye gelenler, camlara notlar yazarak firmaya tepki gösterdi. “Böyle terbiyesizlik olmaz” “Madem yoksunuz geleceğiniz saati yazın. Alalım şu kargolarımızı”, Allah b….versin” gibi notlar yazarak tepkilerini dile getiren vatandaşlar seslerinin duyulmasını ve yaşadıkları mağduriyetin giderilmesini istiyor.

Yorumlar (0)