banner2

banner1

banner22

Huzurlu şehir Sakarya

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ve muhtarlarla bir araya geldi.

GÜNDEM 02.08.2018, 17:16
Huzurlu şehir Sakarya
banner48

Kent Park'ta bulunan Muhtarlar Federasyonu'nda gerçekleştirilen buluşmada Başkan Toçoğlu birlikte hareket etmenin önemine vurgu yaptı.

Çok güzel bir birlikteliğimiz var

Muhtarlarla koordineli çalışma konusuna büyük bir titizlikle yaklaştıklarını söyleyen Başkan Toçoğlu, “Bizler şehrimize ve hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet etmek için çalışıyoruz. Bu noktada mahallelerimizde vatandaşlarımızın nabzını yoklayan, ihtiyaçlardan, eksikliklerden en iyi şekilde haberdar olmamızı sağlayanlar muhtarlarımız. Muhtarlarımızla birlikte hareket ediyor, şehrimize, mahallelerimize yönelik tüm konuları konuşuyoruz. Hamdolsun bugüne kadar birlikte çalışmamız neticesinde şehrimizde çok güzel işlere imza attık. Bundan sonra da muhtarlarımızla birlikte hareket etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Uyum içerisindeyiz

Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, "Bulunduğumuz makamlarda halkımıza en iyi şekilde hizmet sunmak için bulunuyoruz. Bunun için bizlerin sürekli mahallelerimizde vatandaşlarımızla hemhal olmamız. Onları dinlememiz. Sorunları ivedilikle ve doğru bir şekilde ilgili yerlere iletmemiz gerekiyor. Bu anlamda bugüne kadar Büyükşehir Belediye Başkanımızla çok güzel bir uyum içerisinde çalıştık" derken; İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta ise, "Sakarya'ya gelerek buradaki muhtar kardeşlerimizle bir araya geldik. Sakarya huzur veren ve güzel bir şehir. Buluşmada bizleri yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediye Başkanımıza da ayrıca teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)