banner2

banner1

banner22

Hüsnü Mutlu vefat etti

Koronavirüse yakalanan Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü kaleci antrenörü Hüsnü Mutlu hayatını kaybetti.

GÜNDEM 31.08.2021, 15:52 Editör: Nisa Çoban
Hüsnü Mutlu vefat etti
banner48

NE OLMUŞTU?

Aşı olanları kobaya benzeten ve aşı olmayı reddettiğini duyuran Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü kaleci antrenörü Hüsnü Mutlu, koronavirüse yakalandı.10 gün önce grip olduğunu sosyal medya hesabından duyuran Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü kaleci antrenörü Hüsnü Mutlu, durumunun ağırlaşması üzerine Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

HAYATINI KAYBETTİ

Durumu ağırlaşan Mutlu’dan acı haber geldi. Mutlu yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Mutlu sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulunmuştu:

HADDİNİZİ BİLİN...

Malın birisi, aşı olmayanlar VATANA İHANET ediyorlar ifadesini kullanmış.. Mal oğlu mal, sen KOBAY oldun diye ben de mi kobay olayım.. Sürekli değişime uğradığı söylenen VİRÜSE karşı aşının ne faydası olacak.. Aşı firmaları MİLYAR dolarlar kazandığını söylüyor, üstelik hiç bir garanti de vermiyor.. Devletlerde garanti vermiyor, kişi KENDİ İSTEĞİM İLE VURULDUM, HER HANGİ BİR OLUMSUZLUK OLURSA DA KİMSEYİ SORUMLU TUTMAYACAĞIM diye imza atıyor.. Bunları bile sorgulamaktan aciz beyinler, kendileri gibi başkalarının da KOBAY olmasını istiyorlar..

NOT.. Lafım bu ve benzer düşünce içinde olanlaradır.. Kişi aşı vurulmuş, vurulmamış beni ilgilendirmiyor.. Aşı vurulmadım diye de kimsenin Aşı vurulmayanlar için laf söylemeye, yaşantımızın kısıtlanmasını istemeye hakkı yoktur..

Yorumlar (0)