banner2

banner1

banner22

Hoş bulduk

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi ve Haberlisin.com güçlerini birleştirdi. Her iki kurumu da Güven Hasbaş yönetecek. Hasbaş güç birliği sonrası okurlarına kısa bir merhaba yazısıyla selamladı...

GÜNDEM 09.06.2021, 22:23 Editör: Ebru Bulut
Hoş bulduk
banner48

Kaç kişi bu başlığa “hoş geldin” demiştir bilemiyorum.

Demirören Ajans ile yollarımızı ayırma kararı alıp yeniden yerele dönüp, gazete sayfalarında, haber portalında sizlerle daha çok paylaşımda bulunmak beni mutlu ediyor.

Hayatın her evresinde olduğu gibi ayrılıklar yeni birliktelikler hep olacak. Bugünden itibaren Haberlisin.com ve Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi yoluna aynı çatı altında devam edecek. Her iki kurumda da genç ve mesleklerini doğru icra etmeye gayret eden meslektaşlarım var. Tek gayeleri halkın sesi olmak, doğrudan yana taraf olmak en önemlisi insani değerleri ön planda tutmak.

İnanıyorum ki sizlerden aldığımız güçle, yeni oluşumumuz daha güçlü olacak. Doğruya doğru yanlışa yanlış demeye devam edeceğiz. Ortak paydamız SAKARYA olacak.

Ağdalı cümleleri alt alta yazarak şirinlik yapmayacağım.

Dürüst, namuslu, objektif, insani değerleri ön planda tutan, toplumun menfaatlerini gözeten yayın politikamızı sürdüreceğiz.

Gazetecilik geleceğe bir inanç eylemidir. - Ann Curry

Şehrimizin, ülkemizin geleceği için gerçekleri söylemeye, yazmaya, şeytanı utandırmak gibi bir misyon üstleneceğiz.

İyi niyetle çıktığımız yolda hatalarımız, eksiklerimiz olacaktır. Asla ama asla kasıtlı bir davranışımız olmayacaktır. Matthew Arnold’un da dediği gibi “Gazetecilik aceleyle edebiyattır.”

Bugün siz kıymetli okurlarımıza; Haberlisin.com ve Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi’nin GÜÇ BİRLİĞİ yaptığını duyurmak için yazıyorum.

Yarınlara dair hayallerimiz, yapacaklarımız var.

Yapacağımız her eylemi, her hareketi siz okurlarımızla paylaşıp öyle yola çıkacağız. Sizden aldığımız güçle yolumuza devam edeceğiz.

Hoş bulduk kıymetli okurlar.

Kalın sağlıcakla…

Yorumlar (3)
Şebnem 2 hafta önce
Harika bir başlangıç yazısı. Hayırlı olsun.
Adıyaman 2 hafta önce
hoş geldiniz Allah yolunuzu açık etsin güzel insanlar
Nureddin SUBAŞI 2 hafta önce
Hayırlı olsun. Rabbim başarılar ihsan etsin inşAllah.