banner2

banner1

banner22

Hizmete başladı

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi DişPark Adapazarı İlçesinde hizmete başladı. Koronavirüs tedbirlerinin gözetildiği poliklinik açılışı büyük ilgi gördü.

GÜNDEM 11.09.2020, 17:43 Editör: Ebru Bulut
Hizmete başladı
banner48

‘Sağlıklı Gülüşler Sakarya’ sloganıyla yola çıkan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi DişPark polikliniği hizmete başladı. Adapazarı İlçesi Semerciler Mahallesi’nde gerçekleşen açılış törenine işyeri sahipleri Bülent Kızar ile Nusret Gözcan’ın yanı sıra AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, çok sayıda vatandaş ve basın mensupları katıldı.

TÜM TEDAVİ VE CERRAHİ MÜDEHALELER

İşyeri sahipleri poliklinik hakkında verdikleri bilgide, “Kliniğimizde son teknoloji diş hekimi ekipmanları kullanılarak donatılmış 7 oda ve kliniğimize özel tomografi cihazı bulunmaktadır. Tecrübeli hekimlerimiz teşhis ve tedavilerini teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak gerçekleştirmektedir. Kliniğimizde diş hekimliği alanındaki tüm tedavi ve cerrahi müdahaleler eksiksiz yapılmaktadır. Ayrı bir odada tüm diş hekimi ekipmanları sterilize edilmektedir. Tesisin ziyaretçilere açık her noktası Covid-19 önlemleri alınarak düzenli olarak sterilize edilmekte ve denetlenmektedir” ifadelerini kullandı.

SON TEKNOLOJİ İLE DONATILMIŞ

Özellikle koronavirüs salgını sürecinde sağlık noktasında Türkiye’nin dünyaya ders verdiğini belirten AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “Bu güzel tesisin inşallah hayırlı işler yapmasını yüce Allah’tan diliyorum. Hayırlı kazançlar elde edip hayırlı yolda harcarlar inşallah. AK Parti iktidarı zamanında sağlıkta çok önemli işler yaptık. Hem özelde hem de devlette. Nereden nereye derken 2001’den 2020’ye geldiğimizde bir taraftan devlet nezdinde çok önemli sağlık kuruluşları tesis ediyoruz. Bir taraftan da özel yatırımcılarımızı destekleyerek, bugün de açılışını yapacağımız hem son teknoloji ile donatılmış hem de kaliteli hizmet verecek işyerlerini açmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu. Açılışın ardından poliklinik binasını gezen protokol işyerinin hayırlı olmasını temenni etti.


Yorumlar (0)