banner2

banner1

banner22

“Hiçbir beklentimiz yok”

MTTB Sakarya İl Başkanlığı İstişare Toplantısında teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Berkan Çiftçi, “Bu ülkeden, hiçbir beklentimiz yok çünkü bu ülke biz gençlerden çok şey bekliyor” dedi.

GÜNDEM 14.12.2019, 19:52 Editör: Ebru Bulut
“Hiçbir beklentimiz yok”
banner48

YOL HARİTASI ÇİZİLDİ

Milli Türk Talebe Birliği Sakarya İl Başkanlığı, İstişare Toplantısı’nda teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. MTTB Sakarya İl Başkanı Berkan Çiftçi başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda yeni dönemde yapılması planlanan faaliyetler konuşuldu.

“GENÇLİK PROGRAMI ÇEKİMLERİNE BAŞLIYORUZ”

MTTB Sakarya İl Başkanı Berkan Çiftçi; “Ülkemizin yaşadığı bu zor dönemlerde birliğimizi ve beraberliğimizi sıkı tutmak emin olun çok önemli. Yapılan aktivitelerden ziyade neden burada olduğumuzu bilmek ve bunun bilinciyle yetişmek çok daha önemli. Bundan sonra inşallah ülkemizin çıkarları ve uluslararası platformlarda eksik kaldığı noktalarda okumalar yaparak gençlerimizi bu doğrultuda yetiştireceğiz. Bu ülkeden, bu vatandan hiçbir şey beklemiyoruz çünkü bu ülke biz gençlerden çok şey bekliyor. Yeni dönemde gençlerin yöneteceği ve bünyesinde bulunacağı bir gençlik programının çekimlerine başlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

MİLLİ MÜHENDİSLİK PLATFORMU

Yerli ve Millilik konusuna önem verdiklerini ifade eden Başkan Çiftçi; “Ülkemiz için yerli ve millilik konusunun ne kadar önemli olduğunu bilerek anlayarak yolumuza devam edeceğiz. Bu yüzden en kısa zamanda Milli Mühendislik Platformu’nu kurarak meslek liseli arkadaşlarımızı da bu çatı altında birleştireceğiz.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)