banner2

banner1

banner22

HES Kodlu Hediye Anahtarlığı Serdivan AVM’de

Serdivan Alışveriş Merkezi’nden HES kodu kullanımını kolaylaştıracak yenilik geldi. Kişiye özel HES kodlu anahtarlıkları Serdivan AVM’den alınabiliyor.

GÜNDEM 17.05.2021, 17:43 Editör: Ebru Bulut
HES Kodlu Hediye Anahtarlığı Serdivan AVM’de
banner48

KİŞİYE ÖZEL ANAHTARLIK

Geniş ve güçlü marka karması ile alışverişin adresi olan Serdivan Alışveriş Merkezi’nden HES kodu kullanımını kolaylaştıracak yenilik getirdi. Kişiye özel HES kodlu anahtarlıklar artık Serdivan AVM’den alınabiliyor. Telefonunuzun yanınızda olmadığı, şarjınızın veya internet bağlantınızın zayıf ya da yetersiz olduğu durumlarda, telefon konuşmanız esnasında HES kodunuzu okutmanız gerektiğinde HES kodlu anahtarlık kolaylık sağlayacak.

KOLAYLIK SAĞLAYACAK

Anahtarlık üzerinde yer alan kare kodunu, telefondan okuttuğunuz gibi HES Kodu sorgulama kioskundaki kameraya okutabilir ve hızlı bir geçiş sağlanabilecek. Hediye HES kodlu anahtarlığı Serdivan AVM’de bulunan danışma noktasında ad – Soyadı ve HES kodunu söyleyerek alınabilecek. HES kodunuz kare kod haline getirilerek anahtarlığa yerleştirilecek ve hemen teslim edilecek. Kişiye özel HES kodlu anahtarlık toplu taşıma kullanımında, yolculuklarda, kurum girişlerinde zahmetsiz ve hızlı giriş kolaylığı sağlayacak ve beklemene süresini azaltacak.

Yorumlar (0)