banner2

banner1

banner22

'Her türlü desteğe varız'

Gazi Metal Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Tertip Komitesi, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

GÜNDEM 22.05.2018, 06:11
'Her türlü desteğe varız'
banner48

Ramazan Bayramı sonunda başlayacak olan Gazi Metal Sakarya 30. Olgunlar Futbol Turnuvası Tertip Komitesi, Turnuvanın Onur Kurulu Başkanı Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyarette bulundu.

Ziyarette Tertip Komitesi Başkanı ve Tansu Çiller Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mithat Şahin, Spor Kulübü Derneği Başkanı Feridun Özdemir, Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Akıncı, Tertip Komitesinden işadamı Yusuf Koç, Şamil Bilgin,  Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş, Gazi Metal Mali İşler Müdürü Gani Erdoğan ve Turnuvanın reklam ilan sorumlusu gazeteci Cengiz Olgaç hazır bulundular.

Okul Müdürü Mithat Şahin, Vali İrfan Balkanlıoğlu’na bu yıl Ramazan Bayramı bitiminden hemen sonra başlaması planlanan turnuva ile ilgili bilgiler verdi. Balkanlıoğlu yaptığı açıklamada;  “30 yıldır devam eden, son 5 yıldır Eğitime ve İhtiyaç sahibi öğrencilere destek amacıyla düzenlenen bu özel turnuvaya bu güzel organizasyona elimizden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğiz, sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu yıl 3. kez isim sponsoru olan Gazi Metal A.Ş. ye de desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum, Sakarya için bu turnuva ayrı bir güzellik bu organizasyonun önümüzde ki yıllarda de devam etmesini arzu ederim” şeklinde konuştu.

Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Yorumlar (0)