banner2

banner1

banner22

Hepimiz onların evlatlarıyız

CHP Adapazarı İlçe Örgütü anneler gününde şehit annelerini ve parti büyüklerini unutmadı. Partililer Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu Şehit Uzman Çavuş Celal Hayta’nın annesiyle görüştürdü.

GÜNDEM 10.05.2020, 18:31
banner48

CHP Adapazarı ilçe Kadın Kolları Başkanı Gülcan Sarıkaya anneler gününde özel bir çalışmaya imza attı. Başkan Sarıkaya, Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve partinin etkin isimleriyle Adapazarı’nda ki şehit annelerini telefonla görüştürdü. Adapazarı İlçe Başkanı Ayşe Füsun Çetin’in de katıldı ziyaretlerde şehit anneleri ve parti büyüklerinin anneler günü kutlandı.

KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA

9 Haziran’da son yolculuğuna uğurlanan Şehit Celal Hayta’nın annesini ziyaret eden partililer anne Berin Hayta ile sohbet edip anneler gününü kutladı. Ardından CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Şehit Hayta’nın annesi görüntülü konuşturuldu. Kılıçdaroğlu sabırlar dilediği Anne Hayta ile bir süre sohbet etti. “Evlat gülerse annede güler.  Çocuk ağlarsa annenin yüreği sızlar” diyerek başladığı sohbetin devamında Kılıçdaroğlu şehit annesinin anneler gününü kutladı. Gözyaşlarını tutamayan Anne Berin Hayta ilgi ve lakaya teşekkür etti.

PARTİNİN ETKİN İSİMLERİ

Kadın Kolları Başkanı Gülcan Sarıkaya ziyaretlerini sürdürerek şehit yakınları, parti büyükyeriyle parti yöneticilerini telefonla görüştürdü. CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya milletvekili Engin Özkoç, Genel Başkan Yardımcıları Tuncay Özkan, Gülizar Biçer Karaca ve Engin Altay’da, Adapazarı’nda kıymetli annelerle görüştürülen parti yetkilileri oldu.

ONLARIN EVLATLARIYIZ

CHP Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Gülcan Sarıkaya ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada “Özel bir çalışma olsun istedik. Annelerimizin saklayacakları bir anıları olsun istedik. Sağ olsunlar Grup Başkanvekilimiz Engin Özkoç çalışmamıza ciddi katkı sundu. Genel Başkanımız ve diğer yöneticilerimizi şehit anneleri ve parti büyüklerimiz ile buluşturduk. Covid-19 nedeniyle sarılamadığımız annelerimizin böyle bir anısı olsun istedik. Hepimiz onların evlatlarıyız” dedi.

Yorumlar (0)