banner2

banner1

banner22

Hendekli güreşçiler Türkiye Şampiyonu oldu

Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü güreş takımı, 3-5 Nisan tarihlerinde Antalya/Kemer'de yapılan U15'ler Güreş Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye Şampiyonu oldu.

GÜNDEM 07.04.2021, 14:42 Editör: Ebru Bulut
Hendekli güreşçiler Türkiye Şampiyonu oldu
banner48

GURURLANDIRDILAR

3-5 Nisan tarihlerinde Antalya/Kemer'de yapılan U15'ler Güreş Türkiye Şampiyonası'nda Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü güreş takımı istikrarını devam ettirerek Türkiye Şampiyonu oldu. Kulüp başkanı Feyzullah Köstereli; “Başarının tesadüf olmadığını sistemli, planlı, programlı bir çalışma ve iyi bir organizasyon içerisinde gerçekleşebileceğini belirterek, başarıya giden bu yolda üstün gayret ve çalışmalarından dolayı kulüp antrenörlerimiz Safer Sarı, Zafer Başer, Suat Aydın, Ebubekir Yılmaz hocalarımı ve başarılı sporcularımızı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Köstereli ayrıca; ‘Kulübümüze desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce'ye İl Gençlik ve Spor Müdürümüz Arif Özsoy’a, İlçe Kaymakamımız Halil İbrahim Acır’a, Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu'na İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri Doğan'a, Halk Eğitim Müdürümüz Osman Yılkın'a ve kulübümüzün kurucusu mimarı bugünlere gelmesinin en önemli faktörü Onursal Başkanımız Ali İnci vekilimize kalbi teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Şampiyonada derece giren sporcular; 75 kg Emirhan Yiğit Aslan birinci, 62 kg Alkan AKAR ikinci, 44 kg Rahman Keskin ikinci, 85 kg Hamza Orel üçüncü, 38 kg Baki Birinci üçüncü,  48 kg Kadir Yolcu beşinci oldular

Yorumlar (0)