banner2

banner1

banner22

Hazırlanan dosya Akşener’e verildi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir dizi program için Sakarya’ya geldi. Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem mevkidaşlarıyla hazırladıkları 4 maddelik dosyayı Akşener’e verip yardım istedi.

GÜNDEM 27.01.2021, 19:52
Hazırlanan dosya Akşener’e verildi
banner48

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener Sakarya’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Serdivan Selahiye’de başlayan ziyaret programı sırasıyla Uzun Çarşı ve Hendek’te esnaf sohbetiyle devam etti. Akşener’in Sakarya ziyaretine katılan Sakarya Muhtarlar federasyonu Başkanı Erdal Erdem şehir ve mevkidaşlarının çözüm bekleyen sorunlarını dosya halinde kendisine teslim etti.

DOSYALAR İLETİLDİ

Federasyon Başkanı Erdal Erdem sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; ”DEPREM-İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ-KIRSAL MAHALLERLE ilgili YASA ve MUHTARLARIN Genel Taleplerini içeren 4 Başlık Altında topladığımız konuları başlıklar halinde SÖZLÜ ve ayrıca da Maddeler halinde hazırladığımız bu (Dört Dosya) dosyaları ilettik. Bu dört dosya içeriği şu şekilde oluşuyor. SASTOP’un hazırladığı ve Muhtarları temsilen benim de Eş Başkan olarak görev aldığım ve katkı sağladığımız

1. DEPREM ile ilgili yapılan çalışmalar.

2. KURAKLIK ilgili İklimsel değişikliği ile SAKARYA’mızı ve Geneli içeren yaptığımız çalışmaları ve önerilerimizi.

3. BÜYÜKŞEHİR olan illerde Köyden Mahalleye dönüşen yerleri ilgilendiren KIRSAL Mahalleye dönüşüm için çıkan yasa da aydınlatılması gereken konuları.

4. MUHTARLARIMIZI ilgilendiren 15 Maddelik teklif ve önerilerimizi içeren dosyaların Hayırlı neticelere katkı vermesi dileğiyle bizleri dinleyerek Dosyaları teslim alan İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener Hanımefendiye, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve SAKARYA Milletvekili Ümit Dikbayır Beye, İYİ Parti İL Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Yorumlar (0)