banner2

banner1

banner22

Hayırlı olsun

Sakarya Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Ali Bektaş ve Başkan Vekili Nurettin Pomak, Haberlisin.com ailesini ziyaret etti.

GÜNDEM 07.08.2018, 19:58
Hayırlı olsun
banner48

Bir yılı aşkın süredir yayında olan Haberlisin.com ekibini ziyaret eden Sakarya Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Ali Bektaş ve Başkan Vekili Nurettin Pomak “geç oldu ama temiz oldu. İlkeli yayıncılığınızı takip ediyoruz. Yayın hayatınızda uzun ve başarılı yıllar dileriz” temennisinde bulundu.

Genel Yayın Müdürümüz Güven Hasbaş ile bir süre sohbet eden Başkan Ali Bektaş ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Bektaş “Dolar üzerinden operasyon yapılmaya çalışılıyor. Vatanımıza olan sadakatimizin, bağlılığımızın dolar kuruyla ölçülmeyeceğini unutmuşlar. Vatandaşlar olarak bizler üzerimize oynanan oyunların farkındayız ve çalışmaktan üretmekten geri durmayacağız. Sabrımızı test etmeye devam etsinler. Vatanımız, bölünmez bütünlüğümüz için canını veren bir millet dolarla sınanamaz” dedi.

Sıkıntılı bir süreç yaşandığına değinen Bektaş “Devlet millet el ele bu günleri geride bırakacağız. Bu millet ne badireler atlattı. Zorlu sürecide dirayetli durarak, bir olarak aşacağız Allah’ın izniyle” dedi.

 

Yorumlar (0)