banner2

banner1

banner22

Hayatı roman olur!

Muharrem Türedi 4 Mayıs gecesi Korucuk’ta oğluna ait işyerinde bıçaklanarak hayatını kaybederken bıçaklı kavgada yaralanan E.T. hastanede tedavi altına alınmıştı. Polis cinayeti derinlemesine araştırıp zanlıları çapraz sorguya alınca gerçek ortaya çıktı.

GÜNDEM 18.07.2018, 19:18
Hayatı roman olur!
banner48

İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri tarafından derinlemesine araştırılan olayla ilgili çok sayıda güvenlik kamerası incelendi. Kavgadan yaralı olarak kurtulan ve hastanede tedavisi tamamlanan E.T’nin ifadesinde çelişkiler yakalayan polis olayın şüphelilerini çapraz sorguya aldı. Polisin çapraz sorgusunda Muharrem Türedi’nin öldürülmesi olayını oğlu E.T’nin yaptığı ortaya çıktı. E.T emniyette ki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.  E.T çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

SÜREKLİ MEDYADA YER ALDILAR

Muharrem Türedi haber bültenlerine ilk kez Kocaeli’de lokanta işletirken konu olmuştu. Kocaeli’de birçok kişi dolandırıldıklarını iddia ederek polise başvurmuş, Türedi’nin eşi ise basına açıklama yaparak eşinin kaybolduğunu bildirmişti. Muharrem Türedi ve oğlu daha sonra alüminyum yüklü TIR’ı boşalttıkları iddiasıyla yeniden haber bültenlerine konu oldular. Baba ile oğlunun haber bültenlerinde yer almaları hayli acı oldu. 4 Mayıs gecesi baba bıçaklı saldırı da hayatını yitirmiş oğlu ise yaralanmıştı. Polis geçmişte yaşanan olaylardan dolayı bıçaklı saldırının yaşanmış olabileceği üzerinde dururken çapraz sorguda çözülen E.T cinayet zanlısı olarak tutuklandı.

Filmlere konu olacak bir hayat yaşayan ikiliden baba mezara oğlu ise hapse girdi.

[ilgili-haber=18601]

Yorumlar (0)