banner2

banner1

banner22

Hanife'den 3 gündür haber alınamıyor

Ders çalışacağını söyleyerek odasına giden 15 yaşındaki Dadı Hanife Ocak’tan 3 gündür haber alınamıyor. Endişeli aile kızlarının bulunmasını istiyor.

GÜNDEM 13.10.2021, 22:48 Editör: Ebru Bulut
Hanife'den 3 gündür haber alınamıyor
banner48

3 GÜNDÜR KAYIP

Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi 15 yaşındaki Dadı Hanife Ocak'tan ailesi 3 günden beri haber alamıyor. 11 Ekim Pazartesi günü okuldan arkadaşlarıyla birlikte Donatım Park'a giden Hanife Ocak, Sakarya Mahallesi'ndeki evine döndükten sonra ders çalışacağını belirterek odasına gitti. Kızlarından bir süre haber alamayan ailesi 15 yaşındaki Hanife'nin odasına girdiğinde genç kızı bulamadı. Durumu hemen polise haber veren aile kızlarının kayıp olduğunu söyledi.

AİLE ENDİŞELİ

Kızlarının hayatlarından endişe ettiklerini belirten ailesi, “Kızım gitmeden yanına biraz kıyafet ve ayakkabı almış. Evde olmadığını görünce hemen polise başvurduk. Kızımız daha çocuk. Başına bir şey gelmesinden endişe ediyoruz. Lütfen gören haber versin veya polisi arasın” dedi. Ailesi kızlarını görenlerin insaniyet namına 0 531 253 71 88 numaralı telefonu aramasını istedi.

Yorumlar (0)