banner2

banner1

banner22

“Haklarımı Tasarlıyorum” yarışması tamamlandı

Türk PDR Derneği Sakarya Şubesi ile Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi tarafından ülkemizdeki tüm Bilsemler arasında düzenlenen "Haklarımı Tasarlıyorum” Çizgi Karakter Yarışması tamamlandı. Ulusal yarışmanın ödül töreni çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

GÜNDEM 01.05.2021, 11:48 Editör: Aysima Kortak
“Haklarımı Tasarlıyorum” yarışması tamamlandı
banner48

Türk Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Derneği Sakarya Şubesi Kadın ve Çocuk Hakları Komisyonunun çalışmalarında kullanılacak çizgi karakterler için düzenlenen yarışmaya yurt genelindeki Bilsemler’den yaklaşık 250 eser katıldı. Jürinin yoğun çalışması neticesi dereceye giren eserlere ödülleri çevrim içi düzenlenen törenle verildi.

TÜM ÇALIŞMALAR PAYLAŞILDI

Sakarya BİLSEM Müdürü Mahmut Sami Akaryalı ile Türk PDR Derneği Sakarya Şube Başkanı Güldane Berberoğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen ödül törenine dereceye giren BİLSEM öğrencileri, aileleri, danışman öğretmenleri ile eğitim gördükleri bilim ve sanat merkezlerinin yöneticilerinin yanı sıra Türk PDR Derneği Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet Engin Deniz ve Türk PDR Derneği Kadın ve Çocuk Hakları Komisyonu Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Özlem Haskan Avcı da katıldı. Yarışmada dereceye giren ve sergilenmeye lâyık görülen tüm çalışmalar düzenlenen sanal sergiyle kurum hesaplarından paylaşıldı.

Yorumlar (0)