banner2

banner1

banner22

Hakları ödenmez

CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar 13 Mayıs Anneler Günü dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı.

GÜNDEM 12.05.2018, 10:11
Hakları ödenmez
banner48

Gökpınar mesajında; “Dünyanın neresinde olursa olsun tüm anneler yüreklerinde taşıdıkları merhamet, iyilik, güzellik, sabır, adalet ve eşitlik gibi erdemlerle hayatımıza ışık tutmaktadır.

Toplumun şekillendirilmesinde bizi biz yapan değerlerin yaşatılmasında en büyük paya sahip olan annelerimiz, aile hayatımızın birleştirici unsuru olarak geleceğe umutla bakan, çalışkan ve idealist bir neslin yetişmesinde en büyük katkıyı sağlamaktadır. Bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin hakkı asla ödenemez.

Hayata dair her şeyin ilk öğreticisi ve çocuklarının ilk yol göstericisi olan annelerimizi bu anlamlı günde mutlu etmek, yüreklerini sevgiyle doyurmak, onların ilgisine layık olmak ve bu günle sınırlı kalmadan her zaman layık oldukları ilgiyi göstermek hepimiz için asli bir görev olmalıdır. Zira bir ülkenin gerçekten mutlu olabilmesinin yolu annelerinin yüreklerinin yanmadığı, gözyaşlarının akmadığı zamanlarda geçer. Annelerinin yürekleri huzurla dolu olan bir ülke, dünyanın en yaşanabilir ülkesidir.

Anneler Günü vesilesiyle, nice emeklerle yetiştirdikleri evlatlarını vatan uğruna şehit veren tüm şehit annelerine bir kez daha minnet ve şükranlarımı sunuyor, acılarını yürekten paylaşıyorum.

Üzerimizde ödenemez hakları bulunan karşılıksız sevgi fedakarlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz bütün annelere selam ve sevgilerimi iletiyor, sağlı ve mutluluklar diliyorum. Sadece anne olan değil, yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadınların Anneler Günü’nü kutlarım.” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

Yorumlar (0)