banner2

banner1

banner22

Hak-İş’ten Tever’e ziyaret

Hak-İş İl Sakarya İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve beraberindeki heyet, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GÜNDEM 15.02.2021, 15:15 Editör: Gizem Demirsoy
Hak-İş’ten Tever’e ziyaret
banner48

Hak-İş İl Sakarya İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve Hak-İş Sendikasına bağlı Şube ve İl başkanları Özçelik-iş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Rıfat Kurt, Özgıda-İş Sendikası Sakarya İl Başkanı Hayati Özer, Özorman-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı İslam Şişman, Özsağlık-İş Sendikası Sakarya İl Başkanı Ahmet Kamil Bilgin ve Hizmet-iş Sendikası Sakarya Şube Başkan Yardımcıları Resul Yüksel, Ertuğrul çakmak, İbrahim Yılmaz ve sendika temsilcileri AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Hak-iş Heyeti yaptığı ziyarette AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’i tebrik ederek görevinde başarılar dileyip sendikal çalışmalar hakkında bilgi verdi.  AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, ülkemizde işlemeye başlayan demokrasinin güçlenerek devam edip, sağlam temeller üzerine oturmasının ancak sivil toplum örgütlerinin gayretleriyle mümkün olabileceğinin altını çizdi. Başkan Tever Ziyaretleri için Hak-İş Heyetine teşekkür etti.

Yorumlar (0)